Koszyk

T: +48 82 540 82 40 / WhatsApp: +48 533 165 350

Skróty

Chciałbyś pogadać?

Zadzwoń +48 82 540 82 40

Social

Koszulki Esport Gaming z nadrukiem i personalizacją

Koszulki esportowe z własnym nadrukiem

W Jersey Clinic produkujemy profesjonalne esportowe koszulki z Twoim własnym nadrukiem. Darmowy projekt graficzny, niezwykła jakość polskiej produkcji i pełna personalizacja już od jednej sztuki.

Stwórz swoją koszulkę esportową!

Zamówienie personalizowanych koszulek E-Sport jest bardzo proste. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji jak zamówić swoja koszulkę gamingową z nadrukiem

Koszulka Esportowa z nadrukiem. Stawiamy na jakość - Jersey Clinic

Bardzo nam miło, że wybrałeś nas jako producenta koszulek esportowych dla swojej drużyny!

Stawiamy na jakość, całość naszej produkcji prowadzona jest w jednym punkcie w Polsce. Nie korzystamy z podwykonawców, dlatego możemy nadzorować cały proces produkcji. Od projektu, przez druk, szycie i wysyłkę.

Stosujemy jedynie materiały wyprodukowane w Polsce!

Personalizowana Koszulka Esportowa wykonana przez Jersey Clinic.

W Jersey Clinic możesz stworzyć koszulkę esportową, której potrzebujesz. Każdą sztukę spersonalizujemy Twoją ksywką, dopasujemy kolory i umieścimy loga sponsorów, dokładnie tak jak sobie tego życzysz. Wszystko jest wliczone w ostateczną cenę produktu.

Często zadawane pytania

1. Jak zamówić pojedynczą koszulkę e-Sport?

Jeśli masz zamiar zakupić pojedynczą sztukę lub kilka, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty gotowych produktów. Możesz wybrać projekt, który Cię interesuje, wraz z preferowanym wariantem kolorystycznym, podać swój rozmiar, ksywkę i numer. Dodatkowo oferujemy możliwość dodania loga lub nazwy twojej drużyny!

Dokonaj zakupu. Prześlemy wizualizację, a po jej akceptacji rozpoczniemy produkcję koszulki spersonalizowanej Twoją ksywką i numerem.

Koszulka zostanie dostarczona w przeciągu kilku dni roboczych.


2. Jak zamówić więcej koszulek gamingowych ?

Jeśli planujesz zamówić więcej niż jedną koszulkę e-sportową, na przykład w ramach zamówienia dla całej drużyny, skorzystaj z naszego formularza zamówień grupowych. Przewodnik poprowadzi Cię przez każdy etap procesu zamówienia. Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić projekt oraz sporządzić indywidualną wycenę.

 

3. Czy koszulki mogą być dowolnie zadrukowane?

Oczywiście! Wszystko zaczyna się od białej dzianiny na rolce. Następnie, nadrukujemy na niej każdy centymetr zgodnie z Twoimi preferencjami. Używamy techniki sublimacji HD, która zapewnia wyrazistość, intensywne kolory, a także trwałość nadruku – nie blaknie, nie pęka i nie wpływa negatywnie na właściwości dzianiny.

Zaprojektowaliśmy wzory odpowiadające najnowszym trendom. Każdy z nich może być dostosowany do Twoich potrzeb, z Twoją ksywką i numerem. Prezentowane projekty są tylko przykładami naszych możliwości.


4. Czy mogę zamówić koszulki  esportowe z indywidualnym projektem?

Jeżeli chciałbyś, abyśmy stworzyli projekt od podstaw specjalnie dla Twojej drużyny, użyj formularza zamówień grupowych. Nasi graficy skontaktują się z Tobą i przygotują projekt, który spełni Twoje oczekiwania.

W przypadku klientów indywidualnych oferujemy personalizację naszych darmowych projektów.

 

Jesteśmy, aby pomóc!

Jeżeli masz jakieś pytania, napisz do nas lub zadzwoń. Będziemy szczęśliwi, mogąc Ci pomóc w zakupie Twojej wymarzonej bluzy!

Wysyłka DPD & InPost

Współpracujemy z najpopularniejszymi kurierami

Szybka produkcja

Przeciętny czas produkcji to 2 - 5 dni

Polska produkcja

Wszystkie produkty pochodzą z naszej szwalni

Wygodne płatności

Obsługujemy BLIK oraz inne popularne metody płatności